Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Władze regionalne - Województwo Mazowieckie

Zarząd Rady SLD Mazowsze

  1. Iwaniak Arkadiusz - Przewodniczący
  2. Olszewska Katarzyna Bernadetta - Sekretarz
  3. Makarewicz Błażej - Przewodniczący FMS na Mazowszu
  4. Kosicka Halina - Przewodnicząca Platformy Równych Szans i Praw Kobiet SLD na Mazowszu
  5. Tollik Piotr - Wiceprzewodniczący
  6. Papuga Marek - Wiceprzewodniczący
  7. Stąsiek Zbigniew - Wiceprzewodniczący
  8. Rejmer Leszek - Wiceprzewodniczący
  9. Tondera Ireneusz - Wiceprzewodniczący
  10. Żukowska Anna-Maria - Wiceprzewodnicząca
  11. Wichniarz Bartłomiej - Wiceprzewodniczący
  12. Gołębiowski Józef - Członek Zarządu
  13. Zieliński Dariusz - Członek Zarządu
  14. Lubański Michał - Członek Zarządu
  15. Walasek Jerzy - Członek Zarządu
  16. Gurgielewicz Andrzej - Członek Zarządu
  17. Załęski Witold - Członek Zarządu
  18. Kowalczyk Robert - Członek Zarządu
  19. Oliszewski Daniel - Członek Zarządu
  20. Wróblewska Sylwia - Członek Zarządu
  21. Rojszyk Marek - Członek Zarządu
  22. Klimaszewski Dariusz - Członek Zarządu

Rada Wojewódzka SLD Mazowsze

  1. Bakuła Cezary
  2. Bąk Rajmund
  3. Bęben Marcin
  4. Białek Bogdan
  5. Bociarski Józef
  6. Boguta Andrzej
  7. Borowy Mieczysław
  8. Budzich Marek
  9. Cichy Janusz
  10. Cieciura Adam
  11. Ciok Janusz
  12. Czarzasty Włodzimierz
  13. Drabio Maciej
  14. Dziembowska Danuta
  15. Gajewski Mirosław
  16. Gawkowski Krzysztof
  17. Gołębiowski Józef
  18. Grabowska Danuta
  19. Gurgielewicz Andrzej
  20. Hetkowski Wojciech
  21. Iwaniak Arkadiusz
  22. Jastrzębski Stanisław
  23. Jura Tomasz
  24. Kacprzak Edward
  25. Kaczmarski Waldemar
  26. Karolik Marian
  27. Kasica Jerzy
  28. Kiwit Marek
  29. Klimaszewski Dariusz
  30. Klimek Jacek
  31. Kokoszczyk Maciej
  32. Kolasiński Bogdan
  33. Kołodziejczyk Krzysztof
  34. Kołodziejski Paweł
  35. Kowaleczko Romuald
  36. Królikowski Zbigniew
  37. Kucharzewski Andrzej
  38. Kukawka Mariusz
  39. Kulik Łukasz
  40. Ledzion Marek
  41. Lejmanowicz Jerzy
  42. Lerka Ryszard
  43. Lubański Michał
  44. Madoń Piotr
  45. Malinowska Teresa
  46. Matusiak Sławomir
  47. Mróz Andrzej
  48. Musiał Bożena
  49. Nalbert Krzysztof
  50. Nurek Jerzy
  51. Olechowska Helena
  52. Olejniczak Wojciech
  53. Oleksiak Henryk
  54. Oleksiak Radosław
  55. Oleksy Józef
  56. Olszewska Katarzyna Bernadetta
  57. Papuga Marek
  58. Pawlak Paweł
  59. Piekarska Katarzyna
  60. Prządka Stanisława
  61. Pużuk Jacek
  62. Raś Maciej
  63. Rączkowski Piotr
  64. Rejmer Leszek
  65. Roguski Mirosław
  66. Rojszyk Marek
  67. Rutkowska Lucyna
  68. Rybicki Stefan
  69. Rybski Stanisław
  70. Sobolewski Michał
  71. Sochan Jacek
  72. Stąsiek Zbigniew
  73. Suchecki Benedykt
  74. Szymański Mieczysław
  75. Tondera Ireneusz
  76. Wichniarz Bartłomiej
  77. Wierzbicki Sebastian
  78. Witkowski Wojciech
  79. Włocki Zbigniew
  80. Wojtyra Waldemar
  81. Wołodźko Gerard
  82. Wysoczański Mariusz
  83. Zagalski Michał
  84. Załęski Witold
  85. Zembrzuski Piotr

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem